EKİPMAN
Ekipman kalitesi sonucun kalitesini etkileyen yegane unsurdur. Seçilen hava aracının taşıma kapasitesi, stabilitesi ve kullanılan video-foroğraf ekipmanlarının kalitesi çok önemlidir. Kullandığımız uçuş sistemleri sektör lideri Alman ve Ameikan mühendislerin geliştirdiği yalnızca bu iş için kullanılmakta olan gelişmiş insansız hava sistemleridir. Kullandığımız tüm sistemlerimiz en güncel ve en yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Bu sistemler otomatik pilot, waypoint uçuşları, gps sistemleri ve yükseklik kontrol sistemleriyle son derece gelişmiş güvenlik önlemleri içerir.
 
UÇUŞ YÜKSEKLİĞİ
Yer seviyesiyle 3000 metre aralığında, uçuş yapılacak olan aracın türüne göre değişkenlik gösteren menzillerde uçuş yapılabilir.
 
AVANTAJLAR
Diğer hava araçlarının alçalamayacağı kadar alçak irtifalardan, şehir içi, şehir dışı, açık, kapalı mekan (stad, salon vs.) çekimleri gerçekleştirilebilir. Manevra kabiliyeti tüm hava araçlarından çok daha yüksektir. Bu özelliğiyle hava araçlarımız sokak aralarında dahi son derece iyi görev yaparlar. Konuya yaklaşabilme imkanları eşsizdir. Havalanma için özel pist gerektirmez. Son derece kısa ön kontrol listesi ve dar alandan havalanma özellikleriyle sistem çok kısa sürede gökyüzüne çıkartılabilir. Sistem, profesyonel Video ve Fotoğraf ekipmanlarını kaldırıp uzun süre havada kalabilecek güç ve stabiliteye sahiptir.  Sistem, GPS kontrolleri sayesinde gece uçuş kolaylığı ve kızılötesi kameraları taşıyabilme kapasitesine de sahiptir.
 
ÜCRETLENDİRME
Ücretlendirme olarak tüm insanlı hava uçuşlarından çok daha uygun maliyetlere hizmet verilir. Ücretlendirme proje bazlı olarak gerçekleştirilir. Ücretlendirmeyi etkileyen şartlar ; kullanılan insansız hava aracının tipi (okto-hexa-quadro), toplam proje süresi, geniş çekim ekipmanı skalamız içerisinden projeye özel olarak kullanılacak ekipmanların segmenti ve çekim tipi (fotoğraf-video) gibi değişkenlerdir.