İNŞAAT-EMLAK-YAPI SEKTÖRÜ
İnsansız hava araçlarımız bu sektör için son derece kullanışlı ve etkin çözümler sunar. Yapının yalnız dış cephesinde değil içerisinde dahi görüntü almayı elverişli kılan yüksek teknolojileri sayesinde bu sektör için sunulabilecek hizmetlerin sınırı yoktur.
 
TESİS ve İŞLETMELER
Tesis ve işletmelerinizin tanıtım çekimlerinde kullanılabilen hava araçlarımız, tanıtımda bir adım önde ve farklı olmayı amaçlayan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.
 
DİZİ-FİLM-KLİP-REKLAM ÇEKİMLERİ
Kullanımda olan tüm sinema ekipmanlarından daha özgür hareket imkanı olan hava araçlarımız, başka araçlarla çekim imkanı olmayan açılardan görüntü almayı sağlayarak zaman kazandırır ve emsalsiz sonuçları elinize ulaştırır.
 
PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILAR VE STOK VİDEO-FOTO HİZMETLERİ
Profesyonel fotoğrafçılar için havadan destek fark yaratır. Size, geçmişte mümkün olmayan yeni açılardan çekim yapma imkanı sunuyoruz. Özel gün fotoğrafçıları, ürün, reklam ve stok fotoğrafçıları için gökyüzünden alacakları kareler son derece tatminkar sonuçlar yaratır. Cihazlarımız sizin herhangi bir ekipman sağlamanıza veya yatırım yapmanıza gerek olmadan, mümkün olan en son foto-video teknolojilerini ve hatta hava aracı pilotunuzu biz sağlayalım. Size yalnızca yer istasyonudan izleyerek karelere karar verip deklanşöre basmak kalsın.